طبیعت آموزش مدرسه همکاری آموزشی برنامه

طبیعت: آموزش مدرسه همکاری آموزشی برنامه دریافت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی احتیاط خریداران در بازار مسکن

مشاوران املاک مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد آخرین تحولات بازار مسکن عنوان می‌کنند: با وجود زیاد کردن حجم مراجعه به بازار خرید و فروش مسکن،

احتیاط خریداران در بازار مسکن

احتیاط خریداران در بازار مسکن

عبارات مهم : آخرین

مشاوران املاک مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد آخرین تحولات بازار مسکن عنوان می کنند: با وجود زیاد کردن حجم مراجعه به بازار خرید و فروش مسکن، متقاضیان خرید ملک همچنان با احتیاط واکنش‌ها می کنند و به هر قیمت پیشنهادی نامتعارف تن نمی دهند.

به گزارش دنیای اقتصاد مطابق با آخرین بررسی های انجام شده است از سوی مراجع رسمی همچون بانک مرکزی، طی چندماه اخیر نشانه های خروج کامل بازار مسکن از فاز رکود در بازار مشاهده می شود. به طوری که براساس تازه ترین گزارش بانک مرکزی، حجم معاملات خرید و فروش مسکن در دی ماه به ۱۹ هزار واحد مسکونی رسیده است که نشان دهنده زیاد کردن ۵/ ۱۳ درصدی حجم معاملات نسبت به مدت مشابه سال گذشته هست. با توجه به مشاهده نشانه های قرارگیری بازار مسکن در فصل رونق، بعضی از فروشنده ها قیمت های پیشنهادی خود را به صورت نامتعارف زیاد کردن داده اند با این حال به گفته مشاوران املاک خریداران ملک با احتیاط نسبت به قیمت های پیشنهادی از سوی فروشندگان واکنش‌ها می کنند.

واژه های کلیدی: آخرین | بازار | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs