طبیعت آموزش مدرسه همکاری آموزشی برنامه

طبیعت: آموزش مدرسه همکاری آموزشی برنامه دریافت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نمایش دو فیلم ایرانی در دانشگاه کالیفرنیا

فیلم «دختر» ساخته «رضا میرکریمی» و «ابد و یک روز» به کارگردانی «سعید روستایی» در دانشگاه کالیفرنیای آمریکا نمایش داده می‌شوند. 

نمایش دو فیلم ایرانی در دانشگاه کالیفرنیا

نمایش دو فیلم ایرانی در دانشگاه کالیفرنیا

عبارات مهم : جایزه

فیلم «دختر» ساخته «رضا میرکریمی» و «ابد و یک روز» به کارگردانی «سعید روستایی» در دانشگاه کالیفرنیای آمریکا نمایش داده می شوند.

به گزارش ایسنا، فیلم «دختر» به کارگردانی و تهیه کنندگی «رضا میرکریمی» و «ابد و یک روز» به کارگردانی «سعید روستایی» و تهیه کنندگی «سعید ملکان» در دانشگاه کالیفرنیای آمریکا نمایش داده می شوند.

نمایش دو فیلم ایرانی در دانشگاه کالیفرنیا

این دو فیلم ایرانی از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ اوت در دانشگاه کالیفرنیا، ایروین آمریکا به نمایش درمی آیند. نمایش این فیلم ها جهت دانشجویان و علاقه مندان به سینما در سالن «کریستال کاور» مرکز دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا صورت می گیرد.

فیلم «دختر» نخستین نمایش خود را در بخش سودای گروه تحریریه سایت سی وچهارمین جشنواره فیلم فجر تجربه کرد و در هفت بخش نامزد جایزه شد و در نخستین حضور بین المللی اش در جشنواره فیلم مسکو نیز جایزه عالی ترین فیلم و عالی ترین بازیگر مرد (فرهاد اصلانی) را نیز از این مناسبت سینمایی از آن خود کرد.

فیلم «دختر» ساخته «رضا میرکریمی» و «ابد و یک روز» به کارگردانی «سعید روستایی» در دانشگاه کالیفرنیای آمریکا نمایش داده می‌شوند. 

«دختر» علاوه بر این تاکنون جایزه عالی ترین بازیگر مرد (فرهاد اصلانی) جشنواره «باتومی» گرجستان، جوایز عالی ترین فیلم و بازیگر مرد جشنواره «گوا» در کشور هند، جوایز عالی ترین فیلم و بازیگر مرد جشنواره فیلم «داکا» در کشور بنگلادش و همچنین چهار جایزه از جمله جایزه بزرگ و جایزه عالی ترین بازیگر مرد را از جشنواره بین المللی «عشق» در مُنس بلژیک کسب کرده است و در چند جشنواره خارجی دیگر از جمله جشنواره فیلم جهانی «بلمونت» آمریکا، جشنواره قدیمی «دینی-له-بن» در کشور فرانسه و چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم «عشق» در سئول کره جنوبی نمایش داشته است.

«ابد و یک روز» هم به تهیه کنندگی «سعید ملکان» تاکنون در عرصه بین المللی موفق به دریافت جایزه عالی ترین فیلم و جایزه نتپک از جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا، جایزه عالی ترین فیلم از فستیوال ژنو و عالی ترین فیلم نامه از داکا بنگلادش شده است است.

در فیلم «ابد و یک روز» پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، ریما رامین فر و شبنم مقدمی به ایفای نقش پرداختند.

نمایش دو فیلم ایرانی در دانشگاه کالیفرنیا

پخش بین المللی «دختر» و «ابد و یک روز» بر عهده ی «نسرین میرشب» هست.

واژه های کلیدی: جایزه | نمایش | آمریکا | ایرانی | بازیگر | جشنواره | دانشگاه | کالیفرنیا | جشنواره فیلم | جشنواره بین المللی فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs