طبیعت آموزش مدرسه همکاری آموزشی برنامه

طبیعت: آموزش مدرسه همکاری آموزشی برنامه دریافت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (502)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (502)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (502)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

گروه محبوب دنگ شو که بعد از سه سال بازگشتی پر قدرت به دنیای موسیقی کشور داشته هست، طی این پست خبر از برگزاری کنسرت در تبریز، ارومیه، ساری، کرمانشاه و سایر شهر های کشورمان داد. دنگ شو یکی از عالی ترین گروه های موسیقی تلفیقی است که آثارش بسیار ارزشمند و شنیدنی هست. آرزوی موفقیت داریم جهت این جوانان هنرمند و دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (502)

عادل غلامی در تمرین تیم ملی با سید محمد موسوی – به هر دلیلی که نمیدانیم چیست – دعوایش شده است و بعد از درآوردن پیراهن تیم ملی، آن را به زمین کوبیده و از تمرین رفته هست. او در پی این حرکت، طبق انتظار و به حق از تیم ملی اخراج شده است هست، این پست فرهاد قائمی هم در حمایت از عادل هست. پستی که به وضوح از حال نه چندان خوب جو تیم و انشقاق و چند دستگیِ ملی پوشان خبر میدهد. بعد انتظار داریم قهرمان لیگ جهانی هم بشوند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

پرستو جان الآن که شما به یزد رفته ای، اگر زبانم لال، خدایی نکرده مراسمی در پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش رو باشد، بدون شما چگونه برگزار شود؟! آیا تمام معادلات فرهنگی کشور را به هم زدی؟

شهرام محمودی در این تصویر در حالی که لباس به تن دارد، جهت یک سگ ابراز دلتنگی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (502)

ما شکر خدا خوبیم، ولی شما از قرار معلوم خیلی بهترید!

شهرزاد کمالزاده و تصویری از پشت صحنه کار جدیدشان در کنار همکارانی چون نسرین مقانلو، حسن پورشیرازی، حسین مهری، امیر نوری، علی سلیمانی، علی مشهدی و سایر عزیزان.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

بهاره زن رهنما در ادامه فعالیت های تجاری خود به تبلیغ یکی از موفق ترین و با ثبات ترین (از لحاظ قیمت) محصولات تاریخ صنایع غذایی کشور عزیزمان ایران پرداخته هست. ویفرِ موزی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (502)

سلفی حامد حدادی و یکی از عزیزانش در اهواز. حامد هم مثل فرهاد مجیدی علاقه ای به دادن اطلاعات در مورد تصویر هایش ندارد و دوست دارد مخاطبان خودشان حدس بزنند.

یادش بخیر. آقای جمالی و دعواهایشان با زن جمالی و امیر آقای جمالی. دهه هشتادی ها چه میدانند که از چه میگوییم؟!

زال هستند، ملقب به دستان. فرزند سام نریمان، در اندیشه رودابه زن تا گپ و گفتی با هم داشته باشند و پهلوانی به کره زمین معرفی کنند. پهلوانی که او هم بعداً کلی دردسر درست کند و تراژدی به بار بیاورد.

علی عمرانی، احسان کرمی و سایر عزیزان در پشت صحنه نمایش “آیینه های رو به رو”. داشتم فکر میکردم اگر این نمایش ها نبودند چگونه قرار بود مطلبمان را هر روز پر کنم. واقعاً کاری غیر ممکن بود!

از هنگامی که مردم شاهد سعادتمند شدنِ بدل ایرانی مسی شده است اند، هر روز جلوی آینه کلی با خود کلنجار میروند که شبیه کدام سلبریتی هستند تا با اندکی عوض کردن لباس و مدل مو به فکر عرض اندام باشند. من هم خیلی تلاش کردم شباهتی بین خودم و افراد مشهور پیدا کنم، ولی جز شباهتی اندک به جوانی های علیرضا خمسه – که آن هم بعید است مورد استقبال قرار گیرد -، توفیقی کسب نکردم.

سام نوری در حال تصویر العمل نشان دادن به ابراز احساسات مردم در حاشیه کنسرت رضا یزدانی. احتمالاً مردم از او خواسته اند برود اوج و کمی برایشان فرانسوی صحبت کند. قطعا از موزیک های اخیرِ رضا جالب تر خواهد بود.

کتایون ریاحی و فریبا متخصص در مراسم دورهمی بازیگران سریال شهرزاد.

رویا زن نونهالی در همین مراسم، چشم انتظار حضور آقا هاشم در جشن.

اسفندیار روئین تن هم بعد از تیر خوردن به چشمهایش این ادا و اطوار را درنیاورد که شما درآوردی! راستی چقدر وقت گذاشتی تا چشم بند سِت با تیشرت، ساعت و کلاهت پیدا کنی؟!

حسن شکوهی تصویر هایی از دوران اوجش به اشتراک گذاشته هست. دورانی که مربوط به کودکی و نوجوانی او و فعالیت اش در ورزش کشتی است.

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر، در حاشیه برنامه “زنده رود”، برنامه موفق شبکه استانی اصفهان.

وقتی بنا به دلایلی به یک جای خلوت با علف های بلند رجوع کرده ای که دوستت هوس کرم ریختن و تصویر برداری میکند.

تولد دو سالگی آقا سانیار پسرک سپیده خداوردی مبارک باشد. آرزوی سلامتی داریم جهت سانیار عزیز.

شهرام جان قائدی هستند، در نقش پرچم اندونزی.

مریم معصومی هم بازیگر تئاتر شده است هست. من نمیدانم ایشان که پلان های تلویزیونی را هم با هزار مصیبت اجرا میکردند چگونه به صحنه تئاتر رسیده اند. واقعاً عجیب است.

ساره زن بیات در مراسم اکران شخصی فیلم “بیست و یک روز بعد” ساخته سیدمحمدرضا خردمندان که در جشنواره فیلم فجر پارسال به اکران در آمد و جزو فیلم های خوب جشنواره بود.

نرگس محمدی در کنار رفیق جینگ تازه همسرش.

الهه حصاری حتی اگر تصویر سه در چهار پرسنلی هم بیاندازد، در آن خودش را این شکلی خواهد کرد. دیده شده است در تصویر ام آر آی هم این ژست را گرفته.

دیروز سالگرد درگذشت استاد محمد نوری صدای ماندگار موسیقی کشورمان بود. از آن صداهایی که هیچگاه ماننند اش نخواهد آمد. روحشان شاد.

برای مثال، گزارشِ عادلانه گرفتن.

آنقدر به شهرام گیر دادیم که عکاس تصویر هایش چه کسی هست، بالاخره به تنگ آمد و ایشان را معرفی کرد. زن یا آقای نوری! ولی مطمئناً ما تا نام کوچک ایشان را نگوید بیخیال نخواهیم شد. این یک خواسته عمومی است!

مصطفی زمانی، حسن فتحی و ترانه علیدوستی در حال همفکری کردن جهت اینکه در ادامه چکار کنند تا شهرزاد زیاد از این جذابیت اش را از دست بدهد.

وقتی مادرت شلوارت را شسته و مجبوری با شلوار برادر کوچکت به مراسم بروی.

حمیدرضا آذرنگ در گریم نمایش جدیدش. در این روز ها آنقدر نمایش و تئاتر زیاد شده است که دیگر دانستن نام آن ها و عواملشان هیچ جذابیتی برایمان ندارد.

فعلاً این تصویر از سوسن پرور را داشته باشید ببینیم باید در ادامه چه سوژه ای به سر بگیریم.

مهران مدیری و دو تن از هواران مرتفع اش در مشهد. عین گنبد و گلدسته شده است اند :))

رویا زن تیموریان و دخترش دنیا زن در حاشیه اکرانِ “بیست و یک روز بعد”.

دیدار شهروز ابراهیمی و بابک حمیدیان به بهانه همکاری در یک پروژه مستند. ما آخر سر نفهمیدیم قیافه و ظاهر واقعی بابک چگونه هست. از بس که مثل میو میو عوض کردن میکند.

خاطره بازی علی انصاریان با این تصویر قدیمی از خانواده اش، به یاد صمیمیت ایام آن دوران.

اقدام موثر بهداد سلیمی جهت موفقیت در المپیک توکیو. حالا با این قیافه ی مخوف داور ها به آسانی نمیتوانند حقش را بخورند.

صمیمیت، شرایط معنوی خوب و نشاط عمومی در اردوی پرسپولیس، از دلایل مهم موفقیت این تیم به شمار میرود.

سلفی فرهاد ظریف در کنار اشکان خطیبی، بعد از تماشای نمایش “لامبورگینی”.

تفریحات دلنشینِ خواننده دلنشین کشورمان، در شهر دلنشین محلات.

این تصویر مربوط به جشنواره موهای عجیب و غریب پایتخت کشور عزیزمان ایران نیست! بلکه تصویر یادگاری عزیزان بعد از تماشای کنسرت امیر عباس گلاب هست. با حضور فرمان فتحعلیان و رضا تاجبخش. مطلب امروز هم با همه کاستی هایش به آخر رسید. تا فردا، شب و روزتان خوش.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | نمایش | چگونه | تلگرام | تصویری | موفقیت | اینستاگرام | شهرزاد کمالزاده | بازیگران سریال شهرزاد

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (502)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (502)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs